Zdraví

V REHABILITACI KOJETÍN jsou Vám k dispozici nejrůznější druhy léčebných procedur a technik, které Vám pomohou od problémů zejména s pohybovým aparátem a vrátí vás do normálního, bezbolestného života.

Sport

Ať už si chcete zlepšit svou fyzickou kondici, vytvarovat postavu či zkrátka jen udělat něco pro své zdraví, u nás k tomu budete mít ty nejlepší podmínky. Naši trenéči se o vás dobře postarají.

Relaxace

Relaxace pohladí na těle i na duši,odpočinek je to co v dnešní době potřebuje každý

Zbavíme vás problémů

rehabilitace
kojetín

O nás

Rehabilitace Kojetín je zdravoní, relaxační a zároveň i sportovní zařízení, které v Kojetíně úspěšně funguje již od roku 1997. Od začátku své existence se zaměřuje na poskytování léčebných procedur a technik zaměřených hlavně na pohybový aparát.

Na své si u nás přijdou však i ti, kteří po rušném dni hledají klid a odpočinek. REHABILITACE KOJETÍN nabízí široké spektrum tzv. relaxačních procedur, např. masáž lávovými kameny, aromaterapeutickou a medovou masáž, reflexní terapii plosky nohy a jiné.

Sportovně zaměřené aktivity jsou pak k dispozici všem, kteří mají rádi pohyb, chtějí si zlepšit fyzickou kondici, vytvarovat svou postavu a příjemně se odreagovat.